שם:
טל':
אימייל:
מהות הפניה
אלגבי אגבלי ושות
077-2314139
 
ייעוץ משפטי אלגבי אגבלי
טיפול בתביעות נזיקין
אלגבי אגבלי Facebook

 

עורך דין תכנון ובניה
 
 
 

תכנון ובניה

בבואנו להתחיל בהליך של בניה כלשהו,יש להגיש בקשה להיתר, בין אם זה היתר בניה מתחילתו ובין אם מדובר בבקשה להיתר חורג. התהליך הזה הינו מורכב ועלול לקחת זמן רב תוך הרבה ריצות לגורמים ביורוקרטים שונים.

ליווי של משרד עורך דין מנוסה ומקצועי ילווה אתכם משלב ההכנות לבקשת היתרי בניה, בקשות להיתרים חורגים ועוד.

במקרים של דחייה וסירוב עורך הדין נמצא כדי לסייע בנקיטת אמצעים משפטיים הכוללים: הגשת ערר, הגשת עתירה מנהלית למול הוועדות השונות וייצוג בעתירות מנהליות בעניין היתרי בנייה ושימוש חורג.

נוכחות עורך דין תעזור גם מול רשויות התכנון תוך היכרות עם הנהלים הנדרשים, וכן, בהליכים המשפטיים מול אותם הגופים בכל הקשור להפקעות של קרקעות ותביעות בגין ירידת ערך עקב התכנית כאמור בסעיף 197 בחוק התכנון והבנייה.

חשוב להיעזר בעורך דין אשר מכיר את ההליכים בנושא היטלי השבחה אשר ניתנים בגין תוכניות בנייה, הקלות בבנייה ושימושים חורגים.

לעיתים יידרש ייצוג לקוחות אשר מבקשים לקבל צו הריסה.
בכל האמור לתכנון בנייה, נראה כי אין מנוס מלהיעזר במשרד עורכי דין מנוסה ומקצועי המכיר את הנהלים, את הגופים המשפטיים והמנהליים ויכול להשיג עבורכם את מבוקשכם תוך חסכון בזמן וכאב ראש.

 

מה משרדנו יכול לסייע לך?
משרד אלגבי אגבלי מכירים היטב את ההתנהלות המקובלת מול הרשויות המקומיות, הגופים המנהליים והמשפטיים. אנחנו נלווה אות הלקוח ונספק לו טיפול מקיף ומקצועי ביותר. הן בעזרת ההיכרות עם גופים אלה והן, מהיכרות עם החוק. נחסוך לכם זמן וכאב ראש למול האישורים, החתימות ואם יידרש אז גם בנקיטת אמצעים משפטיים מול אותם גורמים.