שם:
טל':
אימייל:
מהות הפניה
אלגבי אגבלי ושות
077-2314139
 
ייעוץ משפטי אלגבי אגבלי
טיפול בתביעות נזיקין
אלגבי אגבלי Facebook

 

עורך דין תאונות בשטח ציבורי
 
 

 

תאונות בשטח ציבורי

 

תאונות כידוע לכולנו, מתרחשות במפתיע ולעיתים הן לא רק בכבישים אלא גם סתם כך, תוך כדי הליכה ברחוב או בפארק או בכל שטח ציבורי אחר.
אנשים מועדים, נופלים, מחליקים וכו'. בעל המקרקעין או בעל השליטה במקרקעין אחראי לדאגת שלומם של כל הנמצאים בשטחו. עליו לנקוט אמצעי זהירות ולטפל בסכנות כדי למנוע תאונות מהסוג הזה.

 מה ניתן לעשות במקרים אלה

במקרי תאונות בשטחים ציבוריים מומלץ להתפנות ע"י אמבולנס לקבלת טיפול, לכתוב את פרטי הארוע במדויק, לבדוק אם יש עדים אשר ראו את הארוע ויכולים לאשר את גרסתכם, לספר לאחות או לרופא שבודק אתכם בדיוק מה קרה ולהקפיד לומר למשל, שמעדתם בשל מכשול שהיה על המדרכה, או שהחלקתם בחניון ציבורי בגלל שמן יוב'.
יש לחזור למקום התאונה ולצלם את המכשול, או הסיבה בעטייה ארעה לכם התאונה, הצילום חייב להיעשות מכל כיוון אפשרי כדי להמחיש בסופו של דבר, שאכן מדובר במכשול.

מה משרדנו יכול לסייע לך?

אנחנו במשרד אלגבי אגבלי מנוסים בתביעות של תאונות בשטח ציבורי ותביעות תאונות עבודה, מכירים את הנהלים ונוכל לסייע בהגשת תביעה לבית המשפט, כדי שהנפגע יזכה לפיצוי המגיע לו, בגין הנזק שנגרם. יש לזכור כי בתביעות של תאונות בשטח ציבורי, יש לצרף חוות דעת רפואית במידה והפגיעה הותירה אחוזי נכות.

במקרים מסוימים, צילומי האזור, חוות הדעת הרפואית, והעדות שניתנת על ידי הנפגע אינם מספיקות, או אז הנתבע יפנה לקבלת חוות דעת של מהנדס בטיחות אשר יבדוק האם מדובר במפגע.
חשוב להבהיר, כי כל הוצאות התביעה של הנפגע, הכוללים חוות דעת רפואית, חוות דעת של מהנדס בטיחות ועוד יילקחו בחשבון בחישוב הנזק הנגרם לנפגע.
בשל מורכבות הנושא, אנחנו במשרד אלגבי אגבלי נוכל לסייע לך לקבלת הפיצוי המגיע לך.