שם:
טל':
אימייל:
מהות הפניה
אלגבי אגבלי ושות
077-2314139
 
ייעוץ משפטי אלגבי אגבלי
טיפול בתביעות נזיקין
אלגבי אגבלי Facebook

 

עורך דין מקרקעין / נדל"ן
 
 

למאמרים נוספים


תביעות נגד עמידר דיור ציבורי


דיירי עמידר - זכויות ומעמד משפטי

עו"ד מקרקעין ונדלן

מהם דיני מקרקעין?
כל הנושאים המשפטיים העוסקים סביב רכישת נדל"ן, אישור נכסים, קניית נכסים, רישום נכסים בטאבו, קבוצות רכישה, פינוי בינוי ועוד נכללים תחת הגדרת דיני מקרקעין. תחום דיני המקרקעין הינו אחד מתוך מספר תחומים הקשורים לקניין - קניין פיזי – או במילה אחרת נכסי דלא ניידי.
דיני מקרקעין חולשים על מגוון תחומים אשר נדרש עבורם ליווי מקצועי של עורך דין מנוסה, אשר מכיר ויודע כיצד נכון להתנהל מול רשויות המדינה השונות בכל הקשור למקרקעין.

מתי תזדקקו לסיוע משפטי ?
רוב בני האדם בשלב כזה או אחר, מגיעים לרגע של קניית נכס, אם למטרות מגורים או למטרות אחרות. בשלב זה, פונים לעורך דין המתמחה במקרקעין כדי שיסייע לעבור את שלב הביורוקרטיה ואישורי המסמכים, מעבר על חוזים, בדיקה האם החוזים אשר התבקשנו לחתום עליהם, הינם הוגנים וחתימה על חוזים והסכמים שונים. יש לשים לב לכל פרט ופרט שהרי מדובר בקנייה או עסקה בסכומים רציניים, ולפיכך, יש להיעזר בגורם מקצועי אשר מבין בתחום המקרקעין, ולו היכרות

מעמיקה עם הגורמים שמסביב.
כיום, דיני מקרקעין הינו תחום נפוץ, מוכר ורחב - בעיקר כי הם עוסקים במשהו שכל אדם עובר מתישהו במהלך חייו, ולרוב לא רק פעם אחת - רכישת/מכירת/השכרת בית. מדובר בתחום שיפוט העוסק בנושא שהוא נפיץ בשל רגישותו הרבה לכל בן אדם וזה הבית שלנו. כעת ברור מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין מקצועי, קשוב ומבין שידע לעמוד לצדנו ברגעים קשים, להילחם על זכויותינו כדי לקבל את שמגיע לנו.

מה משרדנו יכול לסייע לך?
אם אתם זקוקים לעורך דין מקצועי ומבין בדיני מקרקעין, אנחנו הכתובת. נלווה אותך, נייעץ, נבחן את ההסכמים והחוזים כך שתוכל להיות רגוע.